קבוצת קרגל

אודות

למעלה מ-60 שנה  מוביל מפעל "מיכלי טריפלקס"  התמחות בייצור של סוגי אריזה יחודיים. מוצרי המפעל מיוצרים עבור מיטב התעשייה הישראלית ומיועדים לצרכי אריזה ושינוע בארץ וליצוא למדינות שונות ברחבי העולם. 

בשנות ה- 50' הוקם המפעל על ידי מר אוסקר קאופר ופעילותו התמקדה בייצור אריזות עץ, בשנות ה-70 עברה הנהלת החברה אל דור ההמשך ולידיהם של ברוך וכרמלה קאופר, אשר הצעידו את החברה קדימה והרחיבו את השימוש בחומרי הגלם לתחום הקרטון, לבידים וחומרי דיפון שונים. 

החברה מתכננת ומייצרת כיום אריזות מקרטון חד גלי, דו גלי ותלת גלי.

מיכלי הקרטון התלת גלי של טריפלקס מצטיינים בעמידותם ובכושר הנשיאה שלהם, עד שביכולתם להוות תחליף מספק ואיכותי לאריזות עץ, גם למוצרים כבדים.

כמו כן מתכננת החברה ומייצרת ארגזי עץ ואריזות משולבות של קרטון ועץ בשילובים שונים של חומרי הגלם, ובמידת הצורך, עם חומרי דיפון שונים להגנת המוצר, כגון פוליאתילן וכד', ושימוש בחומרים אנטיסטטיים.

בשנת 2008 נרכשה החברה על ידי קבוצת קרגל וכיום מספקת החברה  ללמעלה מ-500 לקוחות בולטים בכל מגזרי המשק אריזות מיוחדות ומורכבות בסדרות קטנות או גדולות מכל סוג, לכל מוצר ובהתאם לצרכיו המשתנים של הלקוח.

במפעל למעלה מ-90 עובדים מיומנים, בעלי ידע נצבר וניסיון רב במיצוי יתרונות האריזה ממגוון רחב של מוצרים וחומרים  ומספקים, תחת מטריית שרות מרכזית, ליווי מקצועי לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אחריות סביבתית
מצויינות טכנולוגית
מעורבות קהילתית
צור קשר
אתר נגיש
עיצוב